Komunikat strony

09.12.2019

Herbata z warszawskiej kranówki ogrzewa nas w chłodne dni

Niebieski Mikołaj, pachnące pierniki i rozgrzewająca herbata od Wodociągów Warszawskich sprawiły, że świąteczny nastrój zagościł na ulicach Warszawy. Od 7 grudnia tysiącami światełek rozbłysły: górująca nad Stacją Filtrów wieża ciśnień, studnia „Gruba Kaśka” oraz budynek Wodociągów Warszawskich przy pl. Starynkiewicza 5.

Niebieskie Mikołajki

W piątek, 6 grudnia, wodociągowy Niebieski Mikołaj wyruszył na ulice miasta z pachnącymi piernikami – można go było spotkać:

- w godz. 7:00-10:00 - w rejonie pl. Bankowego,

- w godz. 16:00-19:00 - w okolicach Metra Centrum w przejściu podziemnym pod rotundą.

Warszawska kranówka podczas iluminacji

Wodociągi Warszawskie wzięły udział w Iluminacji świątecznej. W sobotę, 7 grudnia, zziębnięci spacerowicze mogli się rozgrzać przy kubkach gorącej herbaty w godzinach 15:30 – 19:30:

- przy Kościele Wizytek na Krakowskim Przedmieściu (w rejonie pomnika kardynała S.Wyszyńskiego),

- przy Bibliotece Rolniczej (w pobliżu Kościoła św. Anny),

- obok pomnika Mikołaja Kopernika

- na terenie Multimedialnego Parku Fontann.

Zimowe pokazy w Multimedialnym Parku Fontann

Wodociągi Warszawskie są także partnerem zimowej iluminacji w Multimedialnym Parku Fontann na podzamczu, gdzie w rytm zimowych przebojów zatańczą fontanny, roziskrzone 30 tysiącami ledowych punktów.

Zimowe iluminacje w Multimedialnym Parku Fontann będzie można oglądać codziennie, natomiast pokazy z muzyką odbywać się będą w każdy piątek, sobotę i niedzielę o pełnych godzinach: 16, 17, 18 i potrwają do 31 stycznia 2020 r. W dniach 7, 8, 25, 26, 31 grudnia oraz 1 i 6 stycznia zapraszamy na dodatkowe pokazy również o godzinie 19 i 20.

 

Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce.
Udostępnij link do strony:
Przez email
Przez facebook'a