Komunikat strony

Dla klienta

Internetowa rezerwacja kolejki w Dziale Obsługi Klienta oraz jej podgląd

UWAGA - Usługa nie dotyczy rezerwacji wizyt na zwiedzanie Stacji Filtrów !!!!

W celu ułatwienia kontaktu z naszą Spółką uruchomiliśmy Internetową rezerwację kolejki w Dziale Obsługi Klienta.  Rozwiązanie umożliwia umówienie się na spotkanie z pracownikiem Działu Obsługi Klienta w wybranym przez siebie dniu i godzinie bez wychodzenia z domu.

Aby zarezerwować kolejkę w Dziale Obsługi Klienta przez Internet wystarczy:

 1. kliknąć w link;
 2. wybrać odpowiednią kolejkę;
  • Rezerwacja Internetowa - Klient Indywidualny;
  • Rezerwacja Internetowa - Klient Biznesowy
 3. wybrać datę i godzinę spotkania z pracownikiem Działu Obsługi Klienta;
 4. zapoznać się i zaakceptować Regulamin internetowych rezerwacji kolejki w Dziale Obsługi Klienta;
 5. podać wymagane dane: imię, nazwisko, adres e-mail;
 6. kliknąć Rejestruj.

Po wypełnieniu formularza i zatwierdzeniu wprowadzonych danych, system wygeneruje numer rezerwacji. Potwierdzenie umówienia spotkania z pracownikiem Działu Obsługi Klienta zostanie także przesłane na podany w trakcie rezerwacji adres e-mail.

Kilka praktycznych uwag:

 • W dniu umówionego spotkania zapraszamy do Działu Obsługi Klienta 10 minut wcześniej aby potwierdzić swoje przyjście. W tym celu na ekranie kolejkomatu należy wybrać opcję „Potwierdzenie wizyty umówionej” a następnie wpisać swój KOD, wygenerowany w trakcie procesu rezerwacji.
 • Godzina rezerwacji spotkania z pracownikiem Działu Obsługi Klienta jest orientacyjna i może ulec nieznacznemu opóźnieniu.
 • Rezerwacji kolejki w Dziale Obsługi Klienta przez Internet można dokonać na następujące dni tygodnia: wtorek, środa, czwartek, piątek (z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy oraz świąt) oraz godziny: 8:30, 9:00, 9:30, 10:00, 10:30, 11:00, 11:30, 12:00. Orientacyjny czas wizyty wynosi około 30 min.
 • Nieodebranie biletu z numerem przed zaplanowaną godziną będzie skutkować anulowaniem rezerwacji umówionego spotkania.
 • W przypadku braku możliwości odbycia umówionego wcześniej spotkania należy je anulować klikając w link przesłany pocztą elektroniczną z potwierdzeniem rezerwacji. Umożliwi to skorzystanie z terminu spotkania innym oczekującym osobom.

Uruchomiliśmy również Podgląd kolejki w Dziale Obsługi Klienta. Po kliknięciu w link można sprawdzić m.in. liczbę osób oczekujących w kolejce, aktualnie obsługiwany numer Klienta.

 

Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce.
Udostępnij link do strony:
Przez email
Przez facebook'a