Komunikat strony

27.02.2020

MPWiK na Festiwalu Pracy JOBICON

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji po raz kolejny weźmie udział w Festiwalu Pracy JOBICON. Wydarzenie odbędzie się 3 marca 2020 roku w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO XXI w Warszawie.

Festiwal Pracy JOBICON to wydarzenie stworzone z myślą o studentach i absolwentach oraz młodych specjalistach, którzy chcą połączyć praktyczne poszukiwania pracy z rozwojem osobistym.

W trakcie targów uczestnicy będą mieli szansę porozmawiać z pracodawcami w nieformalnej atmosferze, skonsultować swoje CV z profesjonalnymi rekruterami oraz zdobyć wiedzę o szkoleniach i warsztatach, w których warto wziąć udział, aby rozwinąć swoją karierę zawodową.

Wśród wystawców nie zbraknie przedstawicieli Wodociągów Warszawskich. Na targach uczestnicy będą mieli okazję dowiedzieć się, na jakie stanowiska aktualnie rekrutujemy oraz poznać zakres działalności naszej Spółki.  Czekamy na Was na stoisku nr 4.

Nowoczesna, interaktywna formuła spotkań pracodawców z kandydatami cieszy się ogromnym powodzeniem. W tegorocznej edycji wydarzenia na uczestników, oprócz blisko 250 stoisk pracodawców, będą czekały m.in. wystąpienia gwiazd, influencerów oraz praktyków biznesu, analizy CV, sesje zdjęciowe i symulacje rozmów rekrutacyjnych.

Organizatorem wydarzenia jest największy portal rekrutacyjny Pracuj.pl.

Bezpłatny bilet na wydarzenie dostępny pod linkiem: http://bit.ly/2ShL5Cl

Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce.
Udostępnij link do strony:
Przez email
Przez facebook'a