Komunikat strony

18.12.2020

Słuchowiska edukacyjne pod choinkę

Z myślą o najmłodszych przygotowaliśmy cykl słuchowisk edukacyjnych, które powstały na podstawie znanych już dzieciom bajek o Panu Kropelku. Począwszy od 17 grudnia 2020 r., cyklicznie, prezentować będziemy kolejne jego odsłony na naszych kanałach social media i stronie internetowej.

Słuchowiska są nową formą przekazywania skomplikowanej wiedzy na temat uzdatniania wody i oczyszczania ścieków oraz zagadnień z zakresu ekologii i ochrony środowiska. Zostały nagrane przez profesjonalistów, którzy wcielili się w postacie znane z książeczek i komiksów takich jak: „Strażnicy czystej wody” czy „Na tropie Kropelka”. Mamy nadzieję, że atrakcyjna forma przygotowanych materiałów łącząca ze sobą naukę i zabawę, przypadnie Państwu do gustu.

Harmonogram premier słuchowisk:

Słuchowisko #1: "Na tropie Pana Kropelka" 17.12.2020 r.

Słuchowisko #2: "Kapitan Wyderka na tropie" 7.01.2021 r.

 

Słuchowisko #3: "Przygoda z Kropelkiem" 14.01.2021 r.

Program Edukacji Ekologicznej „Z Wisły do Wisły – podróże z Kropelkiem” realizowany przez Spółkę od 2007 r. przekazuje wiedzę dzieciom i młodzieży w różnym wieku i na wiele sposobów. Zaczynając od zajęć edukacyjnych, przez akcje i imprezy edukacyjne, kończąc na materiałach takich jak książeczki, kolorowanki czy komiksy.

Życzymy miłego słuchania!

Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce.
Udostępnij link do strony:
Przez email
Przez facebook'a